Načítání…

SOUTĚŽ O VSTUPENKU NA MISS

Readakce Prajzskarepublika.cz a organizátoři Hlučínsko-Vřesinské šlápoty si pro Vás připravili fotografickou soutěž o lístek na Miss Princess of the World, který se koná 10.10 2014 v ostravské ČEZ aréně.

Je to jednoduché stačí na email ondys@ondys.cz zaslat fotografii s předmětem „Hlučínsko-Vřesinská šlápota“.

Do e-mailu zašlete Vaše jméno a adresu s kontaktem.

SOUTĚŽNÍ PODMÍNKY

1. Nahrávání fotografie do soutěže je možno ode dne šlápoty do 6.10 2014. Vyhodnocení proběhne 7.10 redakcí webu.
2. Fotografie musí být pořízený na 8. ročníku Hlučínsko-Vřesinské Šlápoty.
3. Fotografie musí být odeslány na e-mail.
4. Každý uživatel může zaslat pouze jednu fotografii.
5. Fotografie budou vyhodnoceny organizátory.
6. Po vyhodnocení budou výherci cen kontaktování emailem nebo telefonicky.
7. Cena v soutěži je lístek na MISS PRINCESS OF THE WORLD.  Může být vyhodnocena také ještě jedna fotografie, která získá poukaz k odběru menu v restauraci PERLA v Hlučíně. 
8. Konečné výsledky budou zveřejněny na stránkách a sociálních sítích PRAJZSKÉ REPUBLIKY.
9. Účast v soutěži je dobrovolná a účastník svou účastí v soutěži vyjadřuje souhlas s jejími pravidly. Uživatel musí být zároveň majitelem autorských práv k přihlašovaným fotografiím, nebo musí mít souhlas majitele či vykonavatele autorských práv snímku. Za obsah snímku a dodržení platných práv souvisejících se snímkem plně ručí uživatel, který fotografii přihlásil.
10. Uživatel dává přihlášením fotografie souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, pro účely správce a zadavatele webu a současně souhlasí se zveřejněním svých nahraných fotografií na stránce www.prajzskarepublika.cz a uděluje organizátorovi akce neomezené právo na použití a šíření fotky počínaje dnem přihlášení a nahrání fotografie.
11. Organizátor si vyhrazuje právo odstranit z webu fotografii i bez udání důvodu, zejména pokud by fotografie byla v rozporu se zákony ČR, dobrými mravy nebo nesplňovala pravidla webu.
12. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo změnit její pravidla. Ceny nejsou soudně vymahatelné a jsou nevyměnitelné.

SPONZOŘI

 

Comments are closed.